Náhradné diely

Kontakty
_ avatar.png

Milan Raček

predaj ND a prílušenstva 

  
Tel: 0948/706 407
E-mail:[javascript protected email]
_ _k4a1284_web.png

František Farkašovský

vedúci skladu 

  
Tel: 02/49 115 211
E-mail:[javascript protected email]

Originálne náhradné diely Renault

Máme pre Vás skladom viac ako 3000 referencií originálnych náhradných dielov Renault. Pokiaľ Vami požadovaný diel nemáme skladom, vo väčšine prípadov sme schopní ho dodať do 48 hodín z nášho centrálneho skladu.

Viac informácií

Náhradné diely Motrio

Doplňujúce rad cenovo zaujímavých dielov určená pre staršie modely vozidiel Renault. Technické požiadavky na náhradné diely Motrio, stanovené spoločnosťou Renault, boli vypracované tak, aby plne uspokojili želania a požiadavky majiteľov starších automobilov. Motrio je ekonomickou a bezpečnou voľbou.

Viac informácií

Originálne príslušenstvo Renault

Ponuka zahŕňa široký sortiment kobercov, poťahov, strešných nosičov, ťažných zariadení, okrasných krytov kolies a mnohých iných doplnkov, ktoré boli navrhnuté a vyrobené v súlade s bezpečnostnými a štylistickými požiadavkami výrobcu vozidiel Renault.

Viac informácií

Butik Renault

V ponuke Butik Renault nájdete hračky, textilný tovar aj darčekové predmety s tématikou Renault, Renault Sport alebo Renault F1.

Viac informácií

Pneumatiky

Dodávame a montujeme pneumatiky všetkých typov a značiek. Našim zákazníkom tiež ponúkame uskladnenie ich pneu.

Viac informácií

Zabezpečenie

Pre Váš kľud a výhodnejšie poistenie vášho vozidla ponúkame predaj a montáž zabezpečovacích zariadení značky Defend Lock.

Viac informácií

Autorádia

V našej ponuke je ďalej široký sortiment autorádií, DVD systémov a GPS navigácií do automobilov od mnohých renomovaných výrobcov.

Viac informácií

Renault Predaj ND
Predáváme vozidlá značiek
Renault Helios Dacia Helios